Udal Batzordeak

Hirigintza, Obrak eta Ingurumena

  • Unai Elkoro Oianguren (EAJ-PNV) -Hirigintza eta Ingurumena-
  • Pilar Leanizbarrutia de Bizkarralegorra (EAJ-PNV) -Obrak-
  • Ion Albizu Gonzalez (EH Bildu)
  • Xabier Igartua Bengoa (EH Bildu)
  • Miren Lana Jauregi (PSE-PSOE)
  • Luis Mariano Gomez Sanchez (IRABAZI)

Gizarte Ongizatea eta Berdintasuna

  • Miren Karmele Uribarri Urresti  (EAJ-PNV)
  • Xabier Igartua Bengoa (EH Bildu)
  • Ion Albizu Gonzalez (EH Bildu) -Berdintasuna-
  • Miren Lana Jauregi (PSE-PSOE)
  • Luis Mariano Gomez Sanchez (IRABAZI)

Kirola

  • Mikel Uribetxeberria Barrena (EAJ-PNV)
  • Miren Lana Jauregi (PSE-PSOE)
  • Luis Mariano Gomez Sanchez (IRABAZI)

Hezkuntza eta Euskara

  • Aitor Gabilondo Arenaza (EAJ-PNV)
  • Irati Pagoaga Zaloña (EH Bildu)
  • Miren Lana Jauregi (PSE-PSOE)
  • Luis Mariano Gomez Sanchez (IRABAZI)

Kultura

  • Jose Miguel Uribarren Azpiazu (EAJ-PNV)
  • Miren Lana Jauregi (PSE-PSOE)
  • Luis Mariano Gomez Sanchez (IRABAZI)

Garapen ekonomikoa eta Enplegua

  • Unai Elkoro Oianguren (EAJ-PNV)
  • Xabier Igartua Bengoa (EH Bildu)
  • Miren Lana Jauregi (PSE-PSOE)
  • Luis Mariano Gomez Sanchez (IRABAZI)

Ogasuna

  • Unai Elkoro Oianguren (EAJ-PNV)
  • Miren Lana Jauregi (PSE-PSOE)
  • Luis Mariano Gomez Sanchez (IRABAZI)

Gazteria

  • Miren Karmele Uribarri Urresti  (EAJ-PNV)
  • Irati Pagoaga Zaloña (EH Bildu)
  • Miren Lana Jauregi (PSE-PSOE)
  • Luis Mariano Gomez Sanchez (IRABAZI)

Parte hartze eta Komunikazioa

    • Unai Elkoro Oianguren (EAJ-PNV)
    • Irati Pagoaga Zaloña (EH Bildu)
    • Miren Lana Jauregi (PSE-PSOE)
    • Luis Mariano Gomez Sanchez (IRABAZI)

Udal-ordezkariak erakunde kolegiatuetan

Debagoieneko Mankomunitateko Gobernu Batzordea

  • Lehena: Unai Elkoro Oianguren (EAJ-PNV).
  • Bigarrena: Jose Miguel Uribarren Azpiazu (EAJ-PNV).
  • Lehen ordezkoa: Mikel Uribetxeberria Barrena (EAJ-PNV).
  • Bigarren Ordezkoa: Aitor Gabilondo Arenaza (EAJ-PNV).

Suradesa

  • Unai Elkoro Oianguren (EAJ-PNV).

Leintz bailarako Osasun Kontseilua

  • Lehena: Miren Karmele Uribarri Urresti  (EAJ-PNV).
  • Bigarrena: Pilar Leanizbarrutia de Bizkarralegorra (EAJ-PNV).

Eskola Kontseilua

  • Aitor Gabilondo Arenaza (EAJ-PNV).

Leizarra Musika Eskola

  • Jose Miguel Uribarren Azpiazu (EAJ-PNV).

Eudel

  • Unai Elkoro Oianguren (EAJ-PNV).

Urats Gain Egoitza

  • Lehendakaria: Unai Elkoro Oianguren (EAJ-PNV).
  • Bokalak:
    • Miren Karmele Uribarri Urresti  (EAJ-PNV) .
    • Xabier Igartua Bengoa (EH Bildu).
    • Luis Mariano Gomez Sanchez (IRABAZI).
    • Miren Lana Jauregi (PSE-PSOE).

Gipuzkoako Ur Partzuergoa

  • Pilar Leanizbarrutia de Bizkarralegorra (EAJ-PNV).

Goiena

  • Unai Elkoro Oianguren (EAJ-PNV).

Jakion

  • Unai Elkoro Oianguren (EAJ-PNV).

Debagoieneko Nekazaritza elkartea/komitea

  • Unai Elkoro Oianguren (EAJ-PNV).

Leintz Udal Euskaltegia

  • Unai Elkoro Oianguren (EAJ-PNV).
  • Irati Pagoaga Zaloña (EH Bildu).
  • Miren Lana Jauregi (PSE-PSOE).

Zubillaga Hiltegia

  • Unai Elkoro Oianguren (EAJ-PNV).

    Deba bailarako Industrialdea, S.A.

    • Unai Elkoro Oianguren (EAJ-PNV).
    • Jose Miguel Uribarren Azpiazu (EAJ-PNV).